Органайзер для столових приборів Joseph Joseph DrawerStore 85141
Органайзер призначений для компактного зберігання столових приборів. Має чотири відділення для зберігання столових та чайних ложок, виделок і ножів.
Розміри органайзера 39.5x11x5.7 см дозволяють зручно розмістити його в кухонному ящику. Мінімальная висота ящика повинная бути не менше 8 см.
Країна реєстрації бренду: Великобританія
Країна виробництва: Китай
Британська ТМ Joseph Joseph - це молода, заснована в 2003 році компанія, яка спеціалізується на виробництві кухонних гаджетів. Головні переваги посуду і аксесуарів для кухні – це виняткова практичність при надзвичайно стильному дизайні. Всі кухонні пристосування від ТМ Joseph Joseph продумані до дрібниць, завдяки чому полегшують працю господині на кухні і привнесуть комфорт на кухню.
Країна реєстрації бренду Великобританія.
Країна виробництва Китай.
Мы в соц сетях:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лоток |
| Основне призначення | Для столових приладів |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 57 мм |
- Ціна: 1 084 ₴








