СЕЙФ FORTRESS 20E New*
Невеликий компактний сейф для зберігання пістолета чи револьвера. Нова модифікація сейфа FORTRESS 20E.
Сейф обладнаний електронним кодовим замком:
- виробник замку: Китай;
- тип замку: електронний кодовий з енергонезалежною пам'яттю;
- змінний 3...8-значний код;
- код залишається занесеним в пам'ять при відключеній батареї;
- підтвердження всіх дій звуковими (зумер) і світловими сигналами (світлодіоди);
- кількість ригелів - 2.
і аварійним ключовим замком:
- виробник замку: Китай;
- тип ключа: двосторонній майстер-ключ;
- у комплекті два ключі;
- ключ витягується з замкової щілини тільки в закритому положенні замку.
Для живлення електронного замку використовуються чотири батареї типу "AA" (1.5 V). Батареї входять в комплект поставки. Вони встановлюються під знімною кришкою, що знаходиться на внутрішній стороні дверей сейфа. При падінні напруги живлення, при кожному наборі коду, лунає тривалий сигнал зумера і червоного світлодіода.
У разі, якщо Ви забули вчасно замінити батареї і напруги їх живлення недостатньо для спрацьовування механізму відкривання замку, відкрийте сейф, використовуючи аварійний майстер-ключ, і замініть батареї на нові, дотримуючись полярності.
Для зручності користування, при відкритті і закритті сейфа, на зовнішній стороні дверей встановлена поворотна ручка кругла. Електронний кодовий замок фіксує механізм замикання (замок відкритий/замок закритий), а ручка приводить у рух ригельна систему (двері відрита/двері закрита).
Система замикання сейфа: ригельна активна одностороння (два ригеля горизонтально зліва). Ригелі - круглі, нікельовані, сталеві, не обертаються. Діаметр ригелів - 16 мм.
Внутрішні праві петлі дозволяють відкривати двері сейфа на 90 градусів.
Дно сейфа оброблене знімним ковроліном.
Внутрішні габарити сейфа дозволяють зберігати документи формату А5.
Покриття сейфа - порошкове, на основі сертифікованих і гігієнічно безпечних матеріалів, захищає корпус від дрібних подряпин і розвитку корозії. Основний колір: світло-сірий.
Для максимальной устойчивости и предотвращения несанкционированного выноса сейфа из помещения, в его конструкции предусмотрены отверстия для анкерного крепления к полу и/или стене. Анкерные болты входят в комплект.
Конструктивно сейф изготавливается таким образом:
- корпус - одностенный, сварной конструкции, выполнен из листовой стали толщиной 1,2 мм;
- дверь имеет коробчатую конструкцию, изготовлена из 2.5 мм стальной лицевой панели и внутреннего листа металла, между которыми размещаются замок и ригельная система.
Гарантия 12 месяцев.
Зовнішні розміри ВхШхГ 200х310х200 мм.
Внутрішні розміри ВхШхГ 197х307х138 мм.
Мы в соц сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fortress |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 2.5 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 310 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 197 мм |
| Внутрішня ширина | 307 мм |
| Внутрішня глибина | 138 мм |
| Загальні | |
| Вага | 5 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 8 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетних дул | 1 |
| Максимальна висота дула | 250 мм |
| Килимок килимок | 1 |
- Ціна: 1 279 ₴








