Сушарка для зелені та салату Kuchenprofi Grande 25 см 1310182225
Сушарка Grande дбайливо та швидко сушить свіжуватий салат, ягоди та зелень. Просто покладіть їх у кошик, помістіть у чашу та закрийте кришку. Завдяки ручці внутрішня частина чаші рухається дуже добре. Вода швидко зливається через практичний отвір, а кришку можна легко зняти для легкого очищення.
Контейнер із якісного пластику також підійде для зберігання вже вимитого листя або залишків їжі. Кришка щільно прилягає завдяки додатковій застібці, а вміст довго зберігає апетитний вигляд у холодильнику.
Матеріал: пластик. Комплект містить: друшляк, миска, кришка з ручкою, практичний отвір для наповнення або зливання води.
Розміри: 25 x 25 x 21,5 см;
Вага 950 г. Об'єм 6 л.
KUCHENPROFI - бренд високоякісного кухонного приладдя в поєднанні з позачасовим дизайном і високою функціональністю. Наші колекції та продукти під девізом «The kitchen experience» орієнтовані на людей і їхні потреби, вимоги та бажання. Асортимент характеризується численними власними розробками, створеними в тісній співпраці з відомими дизайнерами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuchenprofi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 250 мм |
| Колір | Прозорий |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Сушарка для зелені |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 0.95 кг |
- Ціна: 2 294 ₴








