Глечик скляний Asa Selection Sarabi 1200 мл сірий 53510009
Високий вузький глечик ручної роботи із димчастого скла. Призначений для безалкогольних напоїв. Може використовуватися в якості вази для квітів.
Можна мити в посудомийній машині.
Висота 270 мм, діаметр 98 мм.
Країна реєстрації бренда Німеччина.
Країна виробництва Китай.
Asa Selection була заснована 1976 року в Хер-Гренцхаузені, Німеччина, дизайнером Івонн Шубкегель як збутова компанія для керамічних домашніх аксесуарів і сьогодні є одним із лідерів галузі. Завдяки новим інноваціям компанія охоплює ринки в усьому світі та представлена у понад 80 країнах.
Ми в соц мережах:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1200 мл |
| Висота | 270 мм |
| Верхній діаметр | 98 мм |
| Нижній діаметр | 98 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Ні |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Asa Selection |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069 ₴









