Контейнер скляний для зберігання, запікання та заморожування MiFamilia Nested 450 мл 6033
Квадратний скляний судок із жароміцного боросилікатного скла з герметичною пластиковою кришкою на клямках. Контейнер призначений для зберігання, запікання та заморожування харчових продуктів.
Допустима температура: -40С +450С. Герметична кришка. Знімний ущільнювач у кришці.
Пластикові кришки призначені лише для зберігання. Уникайте різких перепадів температури, щоб контейнер не тріснув.
Розмір 11,5*11,5*5,5 см.
Країна реєстрації бренда Італія.
Країна виробництва Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 450 л |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 55 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴












