Органайзер для полиць обертовий Joseph Joseph CupboardStoreTM 2-ярусний 85196
Цей зручний органайзер для шафи складається з двох ярусів на обертовій основі. Багаторівнева конструкція покращує видимість і доступ. Повертається для доступу до предметів, розташованих ззаду. Текстурована поверхня та підняті краї запобігають зісковзуванню баночок і пляшок. Може використовуватися як у шафах, так і на стільницях.
Британська ТМ Joseph Joseph - це молода, заснована в 2003 році компанія, яка спеціалізується на виробництві кухонних гаджетів. Головні переваги посуду та аксесуарів для кухні – це виняткова практичність при надзвичайно стильному дизайні. Всі кухонні пристрої від ТМ Joseph Joseph продумані до дрібниць, завдяки чому полегшують працю господині на кухні і принесуть комфорт на кухню.
Габаритні розміри. У20,2 x Ш33 x Г28 см
Мы в соц мережах:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 202 мм |
| Особливості | Складна конструкція |
- Ціна: 2 094 ₴












