Тарілка десертна керамічна Pomax Mon Jardin 22 см 36605-04
Керамічна десертна тарілка серії Mon Jardin від Pomax виготовлена вручну. Тарілка декорована ніжним рослинним орнаментом з листя і розфарбована вручну.
Діаметр 22 см. Висота 2 см.
Тарілки можна мити в посудомийній машині і використовувати в мікрохвильовці.
Країна реєстрації бренду Бельгія.
Країна виробництва Португалія.
Pomax - бельгійська компанія, заснована в 1993 році. Компанія займається розробкою декору для дому. Посуд, свічники, текстиль, свічки, все це входить в асортимент компанії. Виробничі потужності Pomax знаходяться в таких країнах як Португалія, Польща, Індія і Китай.
Ми в соціальних мережах:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pomax |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 220 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Зелений |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Країна виробник | Португалія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴








