Органайзер багаторівневий Joseph Joseph CupboardStore Compact Tiered Organiser 85145
Органайзер багаторівневий Joseph Joseph CupboardStore Compact Tiered Organiser 85145
Триярусний органайзер у вигляді ступінчастої вставки у кухонну шафку. Завдяки своїй конструкції покращує організацію зберігання. Баночки і ємності для зберігання стоять на сходинках і не затуляють одна одну. Органайзер має висувний ящик для дрібниць.
Баночки до комплекту не входять.
Розмір 11 x 16.5 x 26 см.
Британська ТМ Joseph Joseph - це молода, заснована в 2003 році компанія, яка спеціалізується на виробництві кухонних гаджетів. Головні переваги посуду і аксесуарів для кухні – це виняткова практичність при надзвичайно стильному дизайні. Всі кухонні пристосування від ТМ Joseph Joseph продумані до дрібниць, завдяки чому полегшують працю господині на кухні і принесуть комфорт на кухню.
Країна реєстрації бренду Великобританія.
Країна виробництва Китай.
Мы в соц сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 1 224 ₴











